O mnie

Interesuje mnie zdrowe odżywianie, zdrowy styl życia, najogólniej mówiąc profilaktyka zdrowotna. Zawsze wyznawałam zasadę, że najdroższa profilaktyka jest tańsza od najtańszego leczenia. Hołduję zasadzie ” Twoje zdrowie w Twoich rękach”.
Niestety mimo dbania o właściwą dietę, ruch, ciągle byłam przeziębiona,
„zakatarzona”, chorowałam na częste anginy, infekcje gardła, stany zapalne krtani. Stale odczuwałam zmęczenie, często bolała mnie głowa. Podobnie działo się z moim synem i mężem. Syn cierpiał na alergie, a mąż miał problemy z układem pokarmowym.
Szukając sposobu na poprawę naszego zdrowia próbowałam wiele naturalnych metod. W pewnym momencie natknęłam się na aloes i naturalną suplementację firmy Forever Living Products. Miałam opory, ale w końcu wspólnie z mężem podjęliśmy decyzję o dołączeniu aloesu i suplementów Forever do naszej diety. Wyszliśmy
z założenia, że produkty te, nawet jeśli nie pomogą, to na pewno nie zaszkodzą, bo są naturalne. Wobec produktów nie mieliśmy żadnych wielkich oczekiwań. Chcieliśmy jedynie trochę lepiej się czuć, mieć trochę lepszą odporność i więcej energii.Po paru tygodniach ich stosowania byliśmy zachwyceni ich działaniem. Wreszcie czuliśmy się lepiej!!!!!!!. Ustały bóle głowy, u męża i syna bóle brzucha, wymioty, biegunki.Zaczęliśmy sięgać po produkty tzw. na zewnątrz: maść rozgrzewającą, galaretkę aloesową, dezodorant aloesowy, pastę do zębów, aloesowe mydło w płynie. Każdy nowy produkt swoim działaniem sam się reklamował i przekonywał do jego stosowania.
Obecnie moja bliższa i dalsza rodzina używa produktów Forever i nie wyobrażam sobie, aby ich nie było w naszym domu. Stosujemy je od 20 lat i na stałe wpisały się w naszą dietę, styl życia, w którym zwracamy uwagę na właściwą dietę i ruch. Zachwyt dla Forever sprawił, że dzieliłam się z innymi uzyskanymi doświadczeniami. Poza używaniem produktów z czasem zaczęłam baczniej przyglądać się firmie, możliwościom współpracy z Forever. Otworzyłam się na informacje o sposobach zarabiania z Forever i po analizie Planu Marketingu Forever doszłam do wniosku, że chcę, aby Forever stało się moim partnerem biznesowym. Podjęłam decyzję, zaplanowałam swoją pracę, dostosowałam możliwości zarabiania, jakie stwarza Forever do swoich potrzeb, a następnie skoncentrowałam się na działaniach.
Uważam, że była to jedna z moich najlepszych decyzji życiowych.