Sonya daily skincare

Pielęgnacja skóry » Sonya daily skincare

Sortuj wg:
 • Illuminating gel

  illuminating-gel.jpg

  Rozświetlający żel do twarzy Forever, bezzapachowy, szybko się wchłania, do stosowania niezależnie od wieku, dla pań i panów, dla każdego typu cery, szczególnie mieszanej. Kosmetyk z aloesem z serii pielęgnacyjnej Sonya Daily Skincare Forever oparty jest na nowoczesnej technologii żelowej, co sprawia, że składniki odżywcze szybko się wchłaniają a twoja skóra staje się miękka, gładka i promienna.

  Cena:118.40
 • Refining gel mask

  LifeInspirationp-Forever-sonya_refining_gel_mask_eu-1.jpg

  Maseczka rozświetlająca na noc - linia pielęgnacyjna Sonya Daily Skincare Forever.
  Maseczka Sonya gel mask forever kosmetyk z aloesem - odżywia i nawilża skórę, szczególnie w trakcie snu, normalizuje cerę mieszaną,
  kontroluje wydzielanie sebum.
  Maseczka przeznaczona dla cery mieszanej, tłustej i normalnej, niezależnie od wieku, dla kobiet oraz dla mężczyzn, bezzapachowa.
  Bardzo prosta w stosowaniu, nakładasz ją przed snem a rano spłukujesz.  Po zastosowaniu cera jest promienna i rozświetlona.

   

  Cena:125.00
 • Refreshing gel cleanser

  Sonya-refreshing-gel-cleanser.jpg

  Orzeźwiający żel do mycia twarzy dla cery mieszanej, tłustej i normalnej,
  bez piany i efektu ściągania skóry.kosmetyk z aloesem z linii pielęgnacyjnej Sonia Daily Skincare Forever.
  Delikatnie oczyszcza i odżywia skórę twarzy.

  Do stosowania niezależnie od wieku, zarówno dla kobiet  jak i dla mężczyzn.

  Cena:125.00
 • Soothing gel moisturizer

  483750.png

  Kosmetyk z aloesem linia Sonia daily skincare Forever opracowany w nowoczesnej technologii żelowej, przeznaczony dla cery mieszanej, tłustej i normalnej. Lekki żel aloesowy z kolagenem i wyciągami roślinnymi, nawilża i normalizuje cerę mieszaną i tłustą. Aloesowy kojący żel nawilżający szybko wnika w skórę, nie pozostawia na skórze żadnego osadu, natychmiastowy efekt ukojenia i odświeżenia skóry.

  Cena:137.00
 • Zestaw Sonya daily skincare system

  300_300_productGfx_207.jpg

  Program codziennej pielęgnacji Sonya Daily Skincare Forever. Nowoczesna żelowa baza to naukowo zaawansowany system nośnikowy. Wszystkie produkty w zestawie Sonya Forever mają wysoką zawartość aloesu i innych substancji roślinnych. Kosmetyki Sonya są delikatne dla skóry, można je stosować  niezależnie od wieku, przeznaczone głównie dla cery mieszanej, która ma skłonność do wykazywania cech zarówno cery tłustej, jak i suchej. Kosmetyki z aloesem z serii Sonya pomagają kontrolować sebum, ale również nawilżają te partie twarzy, które tego wymagają.

  Cena:453.59