Aloe Heat Lotion - Aloesowa Emulsja Rozgrzewająca

Pielęgnacja skóry » Ciało

Cena:79.82
Cena za opakowanie - 118 ml
Ocena:3.04, Głosów:25

Aloe Heat Lotion – Aloesowa Emulsja Rozgrzewająca

Na pytanie: “Komu i kiedy potrzebna jest Aloesowa Emulsja Rozgrzewająca?” odpowiedź brzmi: “Bez ograniczeń!” Przeciętny mieszkaniec umiarkowanej strefy klimatycznej przynajmniej dwa razy do roku czuje łamanie w kościach, dwa razy się zaziębia lub ulega grypie, a co drugi w wieku dojrzałym gnębiony jest przez dolegliwości, których powodem są zmiany zwyrodnieniowe stawów lub kręgosłupa.
Najlepiej jest używać Aloesowej Emulsji Rozgrzewającej stosując jednocześnie delikatny masaż, w momencie, gdy poczujemy ciepło rozchodzące się w przyjemny sposób po tkankach, masaż można przerwać i przykryć to miejsce, choć na chwilę kawałkiem suchej miękkiej tkaniny Znakomicie polepsza samopoczucie przy przeziębieniach i tak zwanym łamaniu w kościach.
Najprawdopodobniej wszystkie wymienione i wiele pomniejszych przyczyn powodują, że coraz więcej osób bardzo dba o to, aby Aloesowa emulsja Rozgrzewająca znajdowała się stale w zasięgu ich ręki. Jej użycie wespół z delikatnym masażem dostarcza obolałym tkankom miłego, kojącego ciepła, co pomaga łatwiej znieść ból zarówno tak zwanych “korzonków”, jak i naciągniętych mięśni czy dotkniętych artretyzmem stawów.
Wchodzący w skład Emulsji salicylan metylowy – bliski krewny dobrze nam znanej aspiryny – działa lekko przeciwzapalnie, zwłaszcza, że skojarzono go z naturalnymi właściwościami miąższu aloesowego i olejku z eukaliptusa. Dzięki takiemu składowi sięgamy chętnie po Aloesową Emulsję Rozgrzewającą także i przy pierwszych objawach grypy oraz przeziębienia, a bardziej zapobiegliwi rozmasowują z jej pomocą stopy, nie czekając na pierwsze kichnięcie.
Działanie rozgrzewające Emulsji wpływa relaksująco na mięśnie, o czym dobrze wiedzą sportowcy – i zawodnicy, i amatorzy. Niekiedy dobrze jest poprzedzić użycie Aloesowej Emulsji Rozgrzewającej naniesieniem na skórę niewielkiej ilości Aloe First.
• Przynosi ulgę w bólach stawów i mięśni
• Koi dolegliwości dając efekt przyjemnego ciepła
• Przyspiesza likwidowanie skutków kontuzji
• Znakomita także przy przeziębieniach

Przeznaczenie:
Rozgrzewający masaż relaksująco-rehabilitacyjny. Przynosi ulgę w dolegliwościach stawowych i korzonkowych, pomaga zwalczać pierwsze oznaki grypy lub przeziębienia.

Sposób użycia:
Nanieść dowolną ilość Emulsji na skórę i masować delikatnie aż do uzyskania wyraźnego efektu głębokiego ciepła. Masaż można poprzedzić naniesieniem na skórę odrobiny Aloe First, a po masażu przykryć pielęgnowane miejsce kawałkiem miękkiego, suchego materiału (flanela). Unikać kontaktu Emulsji z oczami. W razie dostania się jej do oka, płukać pod bieżącą wodą przez kilka minut.

EMULSJA ROZGRZEWAJĄCA działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo.

Stosuje się:
- na reumatyzm
- przy rwie kulszowej
- przy artretyzmie
- na zwyrodnienia stawów
- przy nerwobólach i bólach mięśni
- po kontuzjach sportowych
- przy zapaleniu korzonków
- przy przeziębieniu na skórę pleców, piersi i stóp ( przyspiesza nerwowych krążenie podskórne)

Stosować 4 razy dziennie na chore miejsce.