Biznes

Współpraca z firmą Forever Living Products jest moją pasją. Łączy wszystkie moje zainteresowania: zdrowy styl życia, pomaganie innym ( jednym w utrzymaniu zdrowia, a jeszcze innym w dobrym zdrowiu i zarabianiu na godne życie),rozwój własny, pracę z ludźmi pełną nowych wyzwań i odpowiedzialności za siebie i innych.

Dzięki niej czuję się wolnym człowiekiem, „ sterem, żeglarzem i okrętem”.

Jeśli chcesz czuć się podobnie jak Ja, dołącz do mojego zespołu.

Zależy mi na tym, aby osoby, które zdecydowały się lub te, które zdecydują się na współpracę ze Mną, osiągały w uczciwy sposób i zgodny z ich potrzebami, umiejętnościami jak największe dochody, aby mogły realizować swoje plany życiowe. Właściciel Forever, Rex Maughan powiedział:

„Przyczyną chorób na świecie jest pusty portfel. Jeśli chcesz, aby ludzi cierpiących było mniej, daj im szansę zarobić na godne życie”, dlatego dbam, aby moi współpracownicy byli zdrowi.

 

Dlaczego Forever jest moim partnerem biznesowym?

1.    Ma super produkty, które stosuję na co dzień od 20 lat i które posiadają wymagane certyfikaty i atesty.

2.    Jest niezmiennie od 36 lat światowym potentatem w uprawie, produkcji i dystrybucji produktów aloesowych i pszczelich, której roczny obrót wynosi ok. 3 mld dolarów. Posiada swoje przedstawicielstwa w 156 krajach.

3.    Stwarza możliwości funkcjonowania na wielu poziomach: konsumenta, sprzedawcy, kierownika, menedżera, lidera i daje możliwość wyboru własnej drogi i indywidualnego tempa rozwoju.

4.    Dysponuje Planem Marketingu, który w uczciwy sposób pozwala zarabiać pieniądze oraz zapewnia dziedziczenie dochodów.

5.    Daje szansę prowadzenia działalności również poza granicami kraju.