Forever Freedom

Napoje

Cena:166.02
Cena za butelkę - 1 litr
Ocena:3.34, Głosów:38

• Przeznaczony dla wszystkich, którzy pragną zachować sprawność ruchową przez długie lata
• Pomaga pielęgnować młodzieńczą elastyczność stawów i wiązadeł niezalenie od wieku!
• Pomocny w zapobieganiu kontuzjom sportowym
• Zawiera substancje naturalnie występujące w stawach
• źródło biosiarki

Po raz pierwszy Ci wszyscy, którzy nabrali dobrych nawyków codziennej dbałości o stan swojego zdrowia, będą mogli wreszcie chronić i pielęgnować swoje... chrząstki.
I to wszystkie naraz!
Zarówno te w stawach kolanowych, biodrowych, barkowych i innych, jak i te bardzo delikatne odpowiadające za giętkość i ruchliwość poszczególnych kręgów kręgosłupa.Tam, gdzie są chrząstki w naszym organizmie - tam rodzi się wszelki ruch. I tak jak to coraz częściej bywa we współczesnym świecie - gdy chrząstki zaczynają cierpieć z powodu niedoborów budulca - tam zaczynają się dolegliwości i schorzenia narządów ruchu.
Zapomnijmy wreszcie o bolących korzonkach, przestańmy reagować bólem na zmianę pogody. Zacznijmy już od dziś pielęgnować nasz kręgosłup tak, jak on na to zasługuje!

Oprócz sporej zawartości miąższu aloesowego (89%) Forever Freedom zawiera naturalne substancje, bezcenne z punktu widzenia odżywienia ludzkiej chrząstki:
-MSM - czyli biosiarka organiczna, znana już nam dobrze z coraz bardziej rozchwytywanego Aloe MSM Gel . Zadaniem MSM-u podanego doustnie w towarzystwie aloesu jest głębokie uzupełnienie niedoborów biosiarki w całym organizmie.
-Glukozamina (w postaci siarczanu), jest to biologiczny surowiec konieczny do odbudowy i regeneracji chrząstek naszych stawów i kręgosłupa. Z glukozaminy powstają tzw. proteoglikany, czyli "cegiełki budulcowe" chrząstki.
-Chondroityna (także w postaci siarczanu), z niej powstają glikozaminoglikany - podstawowe elementy budulcowe miękkich części stawów i połączeń kręgosłupa.
Większość dolegliwości i chorób narządów ruchu bierze swój początek w niedostatecznym wytwarzaniu glikozaminoglikanów przez organizm.
Jest rzeczą niepokojącą, że nieprawidłowości te stają się ostatnio udziałem ludzi coraz młodszych!

GŁWÓNE SKŁADNIKI:
Miąższ Aloe barbadensis (stabilizowany miąższ aloe vera 89%), witamina C,
fruktoza, siarczan glukozaminy, siarczan chondroityny, MSM (dimetylosulfon),
sorbitol, koncentrat naturalnego soku pomarańczowego, tokoferol (witamina
E), naturalny aromat pomarańczowy.

 

Zobacz także

fabx_large-250x250.jpg
FAB X Forever Active Boost
Cena:207.47
forever-aloe-peaches-flp.png
Forever Aloe Bits n’ Peaches
Cena:118.15
Forever_Pomesteen_Power.jpg
Forever Pomesteen Power
Cena:120.35