Forever B12 Plus

Odżywianie

Cena:70.31
Opakowanie 60 tabletek
Ocena:3.17, Głosów:24

Niezastąpiona kombinacja witaminy B12 z kwasem foliowym – dwóch podstawowych substancji odżywczych, których niedobór może spowodować zaburzenia pracy organizmu. Na niedostatek witaminy B12 narażeni są szczególnie wegetarianie i osoby preferujące żywność wysoko przetworzoną. Niedobór kwasu foliowego wynika ze zbyt małej
ilości warzyw w diecie i powoduje rozmaite dolegliwości, od skłonności do depresji aż do poważnych schorzeń układu nerwowego.
Zarówno witamina B12, jak i kwas foliowy są niezbędne do prawidłowych procesów worzenia czerwonych ciałek krwi oraz syntezy DNA w komórkach. Są one również konieczne do utrzymania prawidłowego poziomu tzw. homocysteiny w organizmie, co jest niezwykle ważne w zapobieganiu miażdżycy.
Obydwie witaminy występują w postaci, która zapewnia ich powolne wchłanianie przez organizm, a więc efektywność wykorzystania każdej tabletki jest bardzo duża.
Najlepiej jest połączyć codzienne zażywanie Forever B12 Plus™ ze stosowaniem innych produktów odżywczych Forever Living Products, zawłaszcza napojów aloesowych.

GŁÓWNE SKŁADNIKI:
Dane suplementacyjne 1 tabletka
Witamina B12 (jako cyjanokobalamina) 500 µ g (8330%*)
Węglowodany 400 µ g (100%*)
* % dziennego zapotrzebowania
INNE SKŁADNIKI:
Dekstroza, fosforan dwuwapniowy, hydroksypropylometyloceluloza,
Celuloza mikrokrystaliczna, kwas stearynowy,
krzemionka, stearynian magnezowy

Zobacz także

Forever_Ginkgo_Plus.jpg
Forever Ginkgo Plus
Cena:141.76
a-beta-care.png
Forever A-Beta-Care
Cena:133.92
Forever-calcium.jpg
Forever Calcium
Cena:108.86