Higiena na co dzień

Forever Living Products połączyło korzystne właściwości miąższu Aloe Vera ze składnikami najwyższej jakości, by zaoferować wam gamę niezrównanych codziennych produktów pielęgnacyjnych. Z naszymi produktami doświadczysz dobrodziejstw aloesu na własnej skórze - od stóp do głów. Emulsje i balsamy, szampony i mleczka - ciesz się pięknym wyglądem i świetnym samopoczuciem z naszą pełną gamą codziennych produktów pielęgnacyjnych!

Sortuj wg:
 • Relaxation Bath Salts

  Relaxation_Bath_Salts.jpg

  Uwolnij się od trosk, biorąc aromatyczną kąpiel w legendarnych solach z Morza Martwego, lawendzie i innych olejkach eterycznych.

  Cena:93.48
 • Relaxation Shower Gel - Relaksujący żel pod prysznic

  Relaxation_Shower_Gel.jpg

  Korzystaj z zaawansowanej pielęgnacji skóry za każdym razem, gdy bierzesz prysznic z naszym aromatycznym Relaxation Shower Gel, stworzonym m.in. z aloesu, olejków eterycznych i ekstraktów owocowych.

  Cena:77.49
 • Aloe Bath Gelée - Aloesowy żel do kąpieli

  Aloe_Bath_Gelee.jpg

  Ten łagodny, nawilżający żel do kąpieli i pod prysznic, o wysokiej zawartości czystego miąższu Aloe Vera wspaniale pomaga się zrelaksować.

  Cena:89.79
 • 25th Edition for Men

  25th_Edition_for_Men.jpg

  25th Edition dla mężczyzn to zmysłowe połączenie nut owocowych i ziołowych z dodatkiem aromatów drzewnych.

  Cena:246.12
 • 25th Edition for Women

  25th_Edition_for_Women.jpg

  25th Edition dla kobiet to wyjątkowa kompozycja delikatnych kwiatowych zapachów, stworzona specjalnie dla Forever Living, by otulić Cię urzekającą mgiełką i podkreślić Twoją kobiecość.

  Cena:246.12
 • Forever Aloe MPD - 2x ultra

  Forever_Aloe_MPD.jpg

  Forever Aloe MPD® 2X Ultra to silnie skondensowany, wysokoefektywny płyn detergentowy do uniwersalnego zastosowania w gospodarstwie domowym.

  Cena:129.06